Svět dalekohledů s.r.o.
Svět Dalekohledů - www.svetdalekohledu.cz
Hledat
(prázdný)
Nikon
Nikon AKCE

Facebook

Firma Svět dalekohledů s.r.o. je provozovatelem specializovaného velkoobchodu a maloobchodu s dalekohledy, puškohledy a mikroskopy renomovaných značek firem BRESSER, MEADE, SIMMONS, REDFIELD a WEAVER. Všechny nabízené produkty dovážíme přímo od výrobce. Naše firma je postavena na dlouholetých zkušenostech v oblasti distribuce optických přístrojů jmenovaných značek. Se všemi produkty, které nabízíme, máme osobní zkušenosti, proto Vám při výběru dalekohledu ochotně a odborně poradíme.

     V našem sortimentu naleznete širokou paletu binokulárních, monokulárních (pozorovacích) a hvězdářských dalekohledů německé značky BRESSER, která má za sebou již 50ti letou historii ve výrobě optiky. V této paletě naleznete mimo jiné dalekohledy lovecké, turistické, pozorovací, dalekohledy s transfokátorem (měnitelným zvětšením), modely určené pro jachting či noktovizory (noční vidění). Součástí nabídky této značky je též široká škála mikroskopů a příslušenství.
     Dále nabízíme portfolio výrobků tradičního amerického výrobce hvězdářských dalekohledů, firmy MEADE Instruments Corp. (Irvine/California). Tato značka je v současné době dominantním výrobcem na poli teleskopů v celosvětovém měřítku. Rozsah nabídky je velmi široký a zahrnuje jak amatérské, cenově dostupné modely, tak plně profesionální techniku, splňující i ta nejpřísnější kritéria velmi náročných uživatelů. Firma MEADE se v současné době pyšní hned několika primáty na celosvětovém trhu, například největším sériově vyráběným dalekohledem.
     V neposlední řadě se soustředíme na distribuci puškohledů v zahraničí velmi oblíbených značek SIMMONS, REDFIELD a WEAVER. V této oblasti, stejně jako u hvězdářských dalekohledů, naleznete široký výběr výrobků pro všestranné použití (sportovní střelbu, lovecké účely aj.). V nabídce naleznete jak cenově dostupnější modely, tak luxusní puškohledy s precizním mechanickým zpracováním a optikou nejvyšší třídy.

Osobně Vám poradíme s výběrem dalekohledu v naší prezentační prodejně na adrese: Skuherského 23, Č. Budějovice, kde v sídle firmy přivítáme i velkoobchodní zákazníky. Špičkovou optiku renomovaných výrobců dodávanou Světem dalekohledů s.r.o. seženete ve více než šedesáti specializovaných obchodech po celém území České republiky. V případě zájmu Vás rádi budeme informovat, kde nejblíže Vašeho bydliště si můžete osobně vyzkoušet a případně zakoupit výrobky z bohatého sortimentu fa Svět dalekohledů s.r.o..

Neváhejte a vstupte do SVĚTA DALEKOHLEDŮ protože s námi je vše blíže!!!


DomůDomůCopyright © 2011 Svět dalekohledů s.r.o.

Gymnastické míče pro posilování i rehabilitaci. Autopůjčovna dodávek v Liberci. Silnicni kola pro muže i ženy.