Svět dalekohledů s.r.o.
Svět Dalekohledů - www.svetdalekohledu.cz
Hledat
(prázdný)
Nikon
Nikon AKCE

Facebook

 

 

 
SILVA REGINA 2012
- Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh.

31.3. ~ 4.4. 2012, Veletrhy Brno

Našim zákazníkům zašleme vstupenku na výstavu zdarma - napište nám na info@svetdalekohledu.cz

SILVA REGINA s pestrým programem pro lesníky a myslivce.  Výstava je známá českým lesníkům a myslivcům jako největší tuzemská přehlídka lesní techniky, mysliveckých potřeb a vybavení. V roce letošním veletrh nabídne návštěvníkům stroje nejen v roli exponátů, ale také aktivních pomocníků.

Když se řekne SILVA REGINA, většině lidí  se vybaví nablýskané traktory, harvestory, vyvážecí soupravy a další lesní a dřevařské stroje v areálu brněnského výstaviště. Pro rok 2012, kdy se koná již 12. ročník agrárních veletrhů, bude možné vidět některé stroje bez lesku, zato přímo v akci. Organizátoři výstavy chystají rozšíření ukázek práce lesní techniky. Návštěvníky čeká široká nabídka mysliveckého vybavení, oblečení a potřeb, lovecké zbraně a střelivo, lovecká optika, populární výstava raritních trofejí, mysliveckých uniforem nebo prezentace včelařství.

Za dobu více než desetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Svědčí o tom i výsledky předchozího ročníku, který byl nejúspěšnější ve své historii. Veletrhů TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA 2010 se zúčastnilo 705 vystavovatelů ze 23 zemí, areál výstaviště navštívilo 105.371 návštěvníků ze 40 zemí.
FOR HUNTING 2012

26. ~ 29.1. 2012, PVA EXPO - Praha, Letňany

1. myslivecký veletrh FOR HUNTING byl úspěšný

Na první ročník veletrhu FOR HUNTING se přihlásilo 30 vystavovatelů, kteří představili přes 50 mysliveckých značek. Cestu na výstaviště si našlo rekordních 20 326 návštěvníků. Výstavní plocha, na které se odehrával veletrh FOR HUNTING, měla rozlohu 1 600 m2. Všem návštěvníkům děkujeme za návštěvu.

Charakteristika veletrhu

  • jedinečný myslivecký veletrh, prezentace nových trendů
  • představení novinek pro rok 2012
  • doprovodný program, prezentace trubačů a vábičů
  • vytvoření festivalového prostředí pro všechny, co propadli krásám myslivosti
  • vytvoření obchodního prostředí pro vystavovatele v ekonomicky nejsilnějším regionu ČR
  • propagace péče o životní prostředí; ukázka historických map
  • prezentace mysliveckých trofejí, prezentace a konzumace zvěřiny
  • 2. Mezinárodní akademická soutěž v mysliveckém troubení a vábení
  • soutěže pro návštěvníky
Výstava se koná současně s tradičním veletrhem FOR FISHING 2012.
Fotogalerii z výstavy najdete zde.. 
Oficiální fotogalerii naleznete na webu výstaviště zde: http://www.veletrh-forhunting.cz/2012/cz/fotogalerie2012.asp
Natura Viva 2011

18. ~ 22.5.2011

Jde o jedinou každoroční odbornou výstavu tohoto typu v České republice, na níž se soustředí takřka všechny významné firmy podnikající v oborech myslivost, rybářství, včelařství a zahrádkářství. Spolupořadatelské svazy  - Českomoravská myslivecká jednota, Český rybářský svaz a Český svaz včelařů - připravily pro letošní výstavu reprezentativní expozice, v nichž návštěvníky seznámí jak se svojí činností, tak i s řadou novinek, které jsou na úseku jejich působnosti aktuální.

V komerční části výstavy si mohou návštěvníci na stáncích renomovaných výrobců a obchodníků koupit vše, co pro pobyt v přírodě a k vykonávání své záliby mohou potřebovat, a to i lovecké zbraně či rybářské náčiní.

Na výstavě jsme představili celou řadu novinek v oblasti dalekohledů a to zejména modely Nikon Prostaff 7, Bresser Montana, Bresser Everest či puškohledy Nikon Prostaff a L700 v novém designu. Kompletní fotogalerii naleznete na našich stránkách na facebooku - zde.


IWA & OutdoorClassics 2011

11. ~ 14.3.2011

Tradiční výstava zbraní a střeliva v německém Norimberku. Na výstavě byla představena zcela nová řada dalekohledů Nikon PROSTAFF 7, inovovaná řada puškohledů ProStaff, nový puškohled se zabudovaným laserovým dálkoměrem Monarch L700 a adaptér FSB-8, určený pro propojení kompaktního digitálního fotoaparátu Nikon COOLPIX P300 s pozorovacími monokuláry Nikon. V expozici Swarovski Optik byli představeny nové EL Swarovision 50, u výrobce Bresser Optik pak nové binokulární dalekohledy Everest a puškohledy Trueview.
Kompletní fotogalerii z výstavy najdete na našich stránkách na Facebooku.

Video z výstavy můžete shlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=yXCHlzT44BQ&hd=1


DomůDomůCopyright © 2011 Svět dalekohledů s.r.o.

Ergometry od nejlevnějších až po špičkové modely. Příslušenství pro Stolní tenis - stoly, pálky, míčky. Posilovací stroje Kettler pro každého.