Svět dalekohledů s.r.o.
Svět Dalekohledů - www.svetdalekohledu.cz
Hledat
(prázdný)

Nikon Laser 350G DOPRODEJ

Nikon Laser 350G DOPRODEJ
Klikněte pro zobrazení detailu
 • Nikon Laser 350G
 • Nikon Laser 350G

Sofistikované laserové dálkoměry Nikon kombinují nedostižnou optickou výkonnost s ideální přenosností. Umožňují rychlá měření v metrech a yardech a mohou znamenat důležitý rozdíl v mnoha situacích od golfu přes lov až po práci na moři.

Výrobce:Nikon
Objednací číslo:BKA080AA
Zvětšení:6x
Průměr objektivu:21mm
Rozsah měření (m):10-500
Ø výstupní pupily:3.5mm
Předsunutí výstupní pupily:18.2mm

Více detailů

cena:    7 790 Kč vč. DPH

BKA080AA
dostupnost: již se nedodává již se nedodává


Jste-li na lovu, je přesnost vším - znamená rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Laserové dálkoměry Nikon, které jsou oceňovány za vynikající optický výkon a špičkový design, využívají k měření vzdálenosti laserovou technologii a indikují digitálně vzdálenost objektu v metrech nebo yardech. Série laserových dálkoměrů Nikon sahá od modelů vybavených funkcí měření úhlů k dálkoměrům určeným výhradně pro lov. V mnoha situacích mohou skutečně znamenat zásadní rozdíl a umožní vám zasáhnout cíl.

 • Konstrukce s kompaktními rozměry a nízkou hmotností (180 g).
 • Režim priority prvního objektu zobrazující vzdálenost k nejbližšímu objektu z více hodnot vzdálenosti získaných v průběhu jednoho měření.
 • Trvalé měření po dobu až 8 s umožňující měřit v rychlém sledu různé objekty.
 • Vysoce kvalitní monokulár se zvětšením 6x a vícenásobnými antireflexními vrstvami pro jasný obraz.
 • High-eyepoint konstrukce okuláru poskytující jasně zřetelné kompletní zorné pole i uživatelům dioptrických nebo slunečních brýlí.
 • Vodotěsné tělo utěsněné pomocí O-kroužků a plněné dusíkem pro zvýšenou odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. (Nelze používat pod vodou. Vodovzdorné provedení prostoru pro baterii.)
 • Indikace vzdálenosti (přesnost): V krocích po 0,5m do vzd. 100m, po 1m nad vzd. 100m
 • Rychlé ovládání jedním tlačítkem ulehčující přesné určení vzdálenosti.
 • Bezpečnostní a EMC standardy: VCCI class B, Class 1M Laser product (IEC60825-1:2001)
 • Přístroj je vybaven funkcí automatického vypnutí (aktivuje se po době nečinnosti v délce cca 8 s)

Produktový list k modelům 350 a 550 ke stažení zde (1.5MB, pdf)

Vysoce výkonný laserový dálkoměr. Dálkoměr měří vzdálenosti do 500 m a vyznačuje se kompaktní a lehkou konstrukcí pro snadnou přenosnost i na velké vzdálenosti. Je optimalizován pro použití na golfovém hřišti, pro které je vybaven režimem priority prvního objektu pro rychlé a přesné měření vzdálenosti ke kolíku, a to i na hřištích obsahujících v pozadí zalesněné greeny.

Souhrn vlastností všech modelů: Modely 800S a 1200S disponují rozsahem měření od 10m do 730m resp. 1100m. Ostatní modely mají pak shodný rozsah 10-500m. Dálkoměr 350G je základním modelem pro využití při golfu apod., model 550 je pak konstruován zejména pro lesníky či pro zaměřování v zalesněném prostoru.
Modely 550AS a Forestry 550 jsou dále vybaveny vnějším LCD displejem a vestavěným sklonoměrem s jejichž pomocí dokáží kromě aktuální vzdálenosti zobrazit i vzdálenost horizontální (např. k "patě" domu měříte-li vzdálenost ke střeše), pozorovací úhel a dále výpočtem určí i výšku pozorovaného objektu. Díky tomu naleznou využití nejen na sportovištích, ale i ve stavebnictví, lesnictví, myslivosti, při vědeckých vyměřováních i všeobecném pozorování. Všechny modely se velmi jednoduše ovládají (zapnutí přístroje i měření jedním tlačítkem). Po stanovené době se sami vypínají pro úsporu životnosti baterie.

Objednací číslo BKA080AA
Zvětšení 6x
Průměr objektivu 21mm
Rozsah měření (m) 10-500
Ø výstupní pupily 3.5mm
Předsunutí výstupní pupily 18.2mm
Šířka zorného pole (m) 105/1000m
Úhel zorného pole (reálný)
Relativní světelnost 12.25
Optické sklo BaK4
Typ antireflexních vrstev FMC
Vodotěsný vodotěsný + N2
Zdroj energie 1x CR2 (3 V)
Barva černá
Rozměry (mm) 130x69x37
Hmotnost celková 180g

Žádné komentáře.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentářeCopyright © 2011 Svět dalekohledů s.r.o.

Pneumatiky Sailun levně a rychle. Stepper pro domácí posilovnu i komerční cvičení. Kupte online solární sprchy na zahradu.